top of page

Göteborg

Kontakt

Göteborg

031-790 40 90

Följ oss även i sociala medier!

Stockholm

Kontakt

Stockholm

08-222 100

Följ oss även i sociala medier!

Kontakt Göteborg

Tobias Thomsen (Projektledare/service/Brandservice & SBA)
Telefon: 0701-99 22 19
E-post:tobias@svenskbrandkonsult.se

Fredrik Nertby (Projektledare/service/Brandservice & SBA)
Telefon: 0701-99 22 11
E-post:fredrik@svenskbrandkonsult.se

Rickard Jonasson (Projektledare)
Telefon: 0701-99 22 16
E-post:Rickard@svenskbrandkonsult.se

 

Micke Martinsson (Projektledare)
Telefon: 0701-99 22 18
E-post:micke@svenskbrandkonsult.se

 

Tomas Brännerud (Marknadskoordinator)
Telefon: 0707-252297
E-post:tomas@svenskbrandkonsult.se

För att komma i kontakt med någon utav våra montörer ute på något av våra projekt, vänligen kontakta kontoret.

Kontakt Stockholm

Thomas Wallén (Regionschef byggnadstekniskt)
Telefon: 0701-99 22 17
E-post:thomas@svenskbrandkonsult.se

Tobias Thomsen (Brandservice & SBA
)
Telefon: 0701-99 22 19
E-post:tobias@svenskbrandkonsult.se

Fredrik Nertby (Brandservice & SBA)
Telefon: 0701-99 22 11
E-post:fredrik@svenskbrandkonsult.se

 

För att komma i kontakt med någon utav våra montörer ute på något av våra projekt, vänligen kontakta kontoret.

bottom of page