Följ oss även i sociala medier!

©2019 by Svensk Brandkonsult AB.

Kontakt

Svensk Brandkonsult AB

Följ oss även i sociala medier!

031-790 40 90

 

Kontaktpersoner

Fredrik Nertby (Projektledare/service)
Telefon: 0701-99 22 11
E-post:fredrik@svenskbrandkonsult.se

Tobias Thomsen (Projektledare/service)
Telefon: 0701-99 22 19
E-post:tobias@svenskbrandkonsult.se

Kenneth Pedersen (Försäljning)
Telefon: 0701-99 22 12
E-post:kenneth@svenskbrandkonsult.se

Rickard Jonasson (Projektkoordinator)
Telefon: 0701-99 22 16
E-post:Rickard@svenskbrandkonsult.se


Mikael Micke Martinsson (Projektkoordinator)
Telefon: 0701-99 22 18
E-post:micke@svenskbrandkonsult.se

Tomas Brännerud (Marknadskoordinator)
Telefon: 0707-252297
E-post:tomas@svenskbrandkonsult.se

Alexander Lundgren (Förstahandsbrandskydd/SBA)
Telefon: 0701-993604
E-post:alexander@svenskbrandkonsult.se


För att komma i kontakt med någon utav våra montörer ute på något av våra projekt, vänligen kontakta kontoret.